
Nebezpečný odpad
V sobotu 30.května se v naší obci uskuteční svoz nebezpečného odpadu.
Svážet se budou - televize, trouby, lednice, fény, telefony a další spotřebiče v kompletním stavu. Dále se budou svážet nádoby od barev, olejů a podobných prostředků. Kdo má takový odpad doma, tak ho může přivést do pátku 29.května za hasičskou zbojnici. V sobotu už se nic vybírat nebude.


